Comaea versterkt competentiemanagement van Quoratio en Arvode!

Quoratio BV en Arvode BV, twee gespecialiseerde financiële dienstverleners uit Bunnik met ongeveer 120 medewerkers, gaan Comaea inzetten om hun competentiemanagement verder te professionaliseren. Quoratio en Arvode leggen zich toe op het werven, ontwikkelen en detacheren van financiële professionals enerzijds en het in- en outsourcen van salarisadministraties anderzijds.

Jeroen de Vries, directeur van Quoratio/Arvode: “De inhoudelijke kennis en vaardigheden van onze medewerkers zijn onze belangrijkste onderscheidende waarde. Onze klanten weten dat ze kunnen vertrouwen op de kwaliteit van onze mensen. Mensen komen ook bij ons werken omdat ze weten dat wij werkelijk continu investeren in hun ontwikkeling. En wij gaan Comaea nu gebruiken om die ontwikkeling nog beter te faciliteren.’

Comaea biedt een methodiek en een online omgeving waarmee bedrijven hun kerncompetenties kunnen vastleggen en hun rollen en functies kunnen beheren. De medewerkers kunnen zichzelf beoordelen tegen normprofielen en het systeem kan worden gebruikt om beoordelingsrondes te ondersteunen en ontwikkelplannen te maken en te monitoren.

Marco Frijlink, Manager BeneluxMarco Frijlink, manager Benelux van Comaea: “Het systeem is Software as a Service en naast Zweeds en Engels ook volledig in het Nederlands beschikbaar. Wij geloven dat bedrijven die serieus werk willen maken van de ontwikkeling van hun medewerkers in de toekomst het succesvolst zullen zijn. Comaea ondersteunt dat heel doelgericht, praktisch en flexibel. Daarom hebben wij er alle vertrouwen in dat Comaea ook in Nederland snel voet aan de grond gaat krijgen. “

Contact

, , , ,

Comments are closed.